Zábava pro vojenské nadšence

Army park Ořechov je největší military zábavní park u nás. Vypravit se do něj musíte na Jižní Moravu, nachází se nedaleko Brna. Vyzkoušet si můžete řadu dobrodružných aktivit jako je paintball, střelba ze zbraní či jízda na čtyřkolkách. Pro mladší návštěvníky je připravena opičí dráha. V areálu se dále nachází muzeum s vojenskou a armádní technikou. Nevšedními zážitky Vás provedou profesionální instruktoři. Pro veřejnost je park otevřen každou sobotu a neděli od května do září. Pokud byste chtěli park navštívit v rámci větší skupiny, můžete sem zavítat kdykoliv během roku, avšak po předcházející rezervaci.
motocross v blátě
Využijte výhodné balíčky aktivit!
Vstup samotného areálu je zdarma, zpoplatněná je návštěva muzea jednotlivé zážitkové aktivity. V nabídce jsou také nejrůznější výhodné balíčky aktivit, díky kterým pár korun ušetříte. Jen pro představu, například v balíčku pro děti, jehož cena je 490 Kč, si děti během dvou hodin vyzkouší hod granátem, zastřílí si z paintballky a luku, zdolají opičí dráhu, svezou se v tanku a prohlédnou si již zmiňované muzeum.
terče na střelnici
Co vše si můžete v Army parku vyzkoušet?
·         Paintball
Čeká Vás nejlépe vybavený paintball areál v ČR, kvalitní vybavení, originální herní scénáře i možnost zapojení obrněných transportérů.
·         Jízda na čtyřkolkách
Na 400 m dlouhé trati si můžete vyzkoušet jízdu na čtyřkolkách i bez předchozích zkušeností s tímto strojem. Na trati si užijete rychlou jízdu i překonávaní různých vyvýšenin a zátaček.
·         Jízda auty v terénu
Můžete si vyzkoušet řídit offroad, projet se v Hummeru či dokonce ve vojenském obrněném transportéru!
·         Střelba na střelnici
Na střelnici si vyzkoušejte střelbu ze vzduchovky, z malorážky či samopalem. Hoďte si granátem či si užijte interaktivní laserovou střelnici.
·         Opičí dráha
Výborně si prověříte stav vaší kondice. Zažijete pravý vojenský výcvik i pohyb v bojišti.
obrněný vůz
·          Jízda na dvoukolkách Segway
Užijte si projížďku v terénu, udržujte rovnováhu a relaxujte.
·         Hledání s minohledačkou
Naučíte se používat minohledačku a rozpoznávat jemné tóny hledačky oznamující nález předmětu s obsahem kovu.