Módní extrémy

·         Čím kratší, tím lepší – Nee
Hodně mladých slečen v létě nosí kraťásky a lehký top. Jasně, vždyť je vedro. Ale spousta českých holek se předhání, kdo bude mít kratší kraťasy, takže to působí, jako by si spodek půjčily od své šestileté sestry a top od mamky, neboť má příliš hluboký výstřih a čouhá z toho podprsenka. Dívky, jistě, že se chtějí ukázat, a navíc je vedro. Ale všeho moc škodí. Chudáci kluci jsou pak vyčerpaní z vedra, a ještě z vás. Nechte si to na doma pro toho svého. Ať se má na co těšit.

moda

·         Puntíky, hvězdičky, květiny, kuří nohy
Frčí teďka všechno. Jenže splácat k sobě všechno dohromady prostě nejde k sobě. Člověk se v té směsi všeho ztrácí a nedopřává vyniknout ničemu, současně na vás „křičí“ vše.

·         Podprsenka
Čím menší podprsenka, tím budou připadat moje prsa větší! Dámy, nee. Kupte si podprsenku, která vám bude pasovat. Ne tu, která vám prsa vystřelí až k bradě. Klaďte důraz na velikost košíčků, šířku a taky, jestli se vám kosticové podprsenky nezařezávají do kůže. Ve vietnamských obchodech jsou sice levné podprsenky, ale málokdy mohou běloškám pasovat, neboť máme jinou konstrukci prs než mongoloidní rasa. Dobré je si občas prásknout přes kapsu a dopřát si kvalitní kousek z dobrého obchodu. Věřte, správná podprsenka, správné prokrvování a Vy se cítíte pohodlně.

·         Odvážná šprnda a průhledná blůzka
Aneb poslední výkřik mládí. Vážně to tak působí. Každá chce být věčně mladá. Ale rudá podprsenka a světlá bílá blůzka působí fádně a roky vám neuberou.

·         Průůůhledné legíny
Legíny, nevím, jestli to není takové malé zlo. Hodně holek je nosí, protože jsou pohodlné, ale přesto většina je průhledných. K legínám vždy patří tunika nebo dlouhé triko, nikdy ne nic krátkého.

japonka
 
Dámy, ať už je vám patnáct nebo vám táhne na osmdesát, módního extrému lze dosáhnout kdykoliv. Dovolte šatům být nošeny právě Vámi, nedovolte, aby zářil drahý kousek od Coco Chanel a vy v něm plavala. Oblečení by se mělo nosit tak, že by mělo lichotit postavě, neskrývat ani neodhalovat. A nezapomeňte se mít ráda. S malými či velkými prsy, tlustá nebo hubená, ta, která v sobě svůj vkus má, bude vždy nádherná.