Dovolená

Udělejte si přehled na první pohled

Jako správná babička, která teprve onehdy vešla do klubu penzistů, máte ještě dost sil. A co si budeme povídat. Celý život jste dětem zasvětila, takže ani v důchodu nemáte stání. Kdykoliv se naskytne příležitost, okamžitě nabídnete své služby. Je to od Vás moc hezké. Rodiče neposedných dětí v době prázdnin musí chodit do práce, a proto Vašich nezištných služeb hojně využívají. Ještě štěstí, že jste na chalupu přestěhovala.
zábava na kolotoči.jpg

Jenže léta přibývají a děti jsou stále stejně neposedné.

To byste ale nesměla být tou vychovatelkou, abyste si neporadila i s tímto problémem. Základem je dobré označení všech dětí, které se na Vašem dvorku každé ráno srocují, viďte? Malovat na ně značky nebudete, to je jasné. Kšiltovky stejné barvy také nejsou špatné. Ale daleko účinnější pro přehledné spočítání dětiček budou nejspíš stejná trička https://promotextile.cz/cs/, co říkáte?

Když se v lese děti rozutíkají, je dobré vidět kanárkově žlutou barvu, nebo ostře červenou. Ale ta je asi příliš dráždivá. Takže raději zůstaňme u té žluté. Nebo se vydáte na pouť, která se na návsi koná každoročně ve stejnou dobu. Když se rozhlédnete, hned uvidíte, kdo z dětí létá ve vzduchu na řetízkovém kolotoči, nebo se vozí v autíčkách. Ale také zjistíte, že některé z nich konají takové ty drobné uličnické výkony. A nejen proto byste měla zajistit stejná trička pro tu vesnickou bandu. Ale také proto, že jim zpestříte mnohdy nudnou prázdninovou dobu. Každé z nich bude mít své vlastní tričko. Nebo kšiltovku. Už jen na to se budou těšit.
triko s autem.jpg

Kde to ale všechno sehnat?

Protože existuje fenomén zvaný internet a internetový prodej, Vaše snaha o pořízení kšiltovek, nebo triček bude snadná. V každém případě se na to letošní léto připravte profesionálně. Nakonec Vaše prázdninové hlídání je taková mateřská školka a školní družina dohromady! Už se těšíte i Vy, že ano? Celý rok to bylo pár víkendů, kdy jste napekla buchty, nebo koláče, aby se malí návštěvníci posilnili. Nyní Vás čeká celé léto!