Auto

Jaké vybavení si pořídit do nového vozu?

Chystáte se zakoupit nové auto, nebo jste tak již učinili a nyní Vás trápí otázka, čím ho vystrojit? Zde najdete pár doporučení, jak prozářit jeho interiér a o to více si posilnit prožitek z obyčejné jízdy.
 
NAVIGACE
Ačkoli některé chytré telefony již v dnešní době zastávají funkci map a ukazatelů směrů, může dojít k situaci, kdy budete potřebovat použít obojí zároveň. Zakoupením navigace ale ani to nebude komplikací.
 interiér auta
DRŽÁK NA MOBILNÍ TELEFON
Používání elektronických zařízení za volantem se oprávněně považuje za rizikové. Nechte si tedy svůj telefon zároveň na očích – a to v poloze, kdy Vás nebude rozptylovat, ani překážet při řízení. Ideální variantou pro takové případy je držák, jenž stačí umístit na palubní desku nebo na čelní sklo, odkud s mobilní aparaturou lze snadno manipulovat v případě nutnosti.
 
VONNÉ STROMEČKY
Pro navození příjemné atmosféry se též vyplatí nákup nejrůznějších papírů zajišťujících stálou vůni po dobu vlastnění. Při zvolení správného aroma může dokonce navodit lepší soustředěnost a klidný stav řidiče za jízdy.
 
POVLAKY NA SEDADLA
Ať už z důvodu nevyhovujícího tvaru opěradel, pro větší komfort, z hygienických důvodů či kvůli estetické stránce (tedy vzhledu vnitřku vozidla) – popřemýšlejte o potazích. Ty můžete vyhlédnout tak, aby více lichotily barvám a osobním preferencím k danému automobilu, případně tvarově odpovídaly a poddaly se potřebám Vaší páteře a co nejméně ji vytěžovaly při dlouhých cestách.
 automobil bmw x3
DEKORAČNÍ PRVKY, PŘÍVĚSKY
Pokud vyznáváte určité náboženství, pak symbol víry lze zavěsit za Vámi vybrané místo. Pokud Vás pouze fascinují určité tvary či přívěsky, i jimi můžete dovést interiér k dokonalosti. Ovšem i při takové činnosti zůstaňte maximálně opatrní, neboť předmět nesmí překážet výhledu z okna.
 
Rozhodně neopomínejte s nákupem nového auta pořízení bezpečnostní vesty, lékárničky a další výbavy, kterou při troše štěstí a dostatečné míry opatrnosti snad nikdy potřebovat nebudete.