Řešíte budoucnost – vyzkoušejte on-line test

            Bývá často nejběžnější otázkou a tématem studentů středních škol v posledním maturitním ročníku a některých studentů již v prvním ročníku vysoké školy je, na které vysoké škole by se jím nejvíce líbilo, která by jim nejlépe vyhovovala a na kterou mají základní předpoklady. Na druhou stranu mnozí zdůrazňují, že konkrétní obor ještě neznamená konkrétní zaměstnání, nicméně výběr školy má vliv na další vývoj života. A právě odpovědět si na tyto otázky má pomoci tento nový ON-LINE projekt.
poznámky u pc 
Základní charakteristika projektu
·         Celý koncept projektu „Chytré vzdělání“ je postaven na tom, aby si uchazeči vybrali své studium podle toho, co je baví a k čemu mají předpoklady.
 
·         Diagnostický test, za kterým stojí největší soukromé sdružení vysokých škol ve střední Evropě pod názvem Akademický holding, vyhodnocuje silné a slabé stránky dotazovaného, včetně jeho přístupu k práci.
 
·         Výhodou je, že se potenciální student vysoké školy se po absolvování testu ihned, e-mailem, dozví výsledek. Může tak bez prostojů pokračovat ve vlastním výběru vhodného oboru. Vybraný obor je mu současně podrobně popsán.
 velké okno
·         Diagnostický test vychází z metody zkoumání týmových rolí podle známého výzkumníka a teoretika managementů Mereditha Belbina. U každého z profilů diagnostického testu najde uchazeč seznam doporučených oborů různých škol v rámci České republiky.
 
·         Adaptaci na diagnostickou metodu zpracoval Institut of Applied Psychology v čele s hlavním diagnostikem Petrem Pacherem.
 
·         Profesní diagnostiku spustil Akademický holding s přispěním Vysoké školy podnikání a práva v Brně a několika dalších škol na podzim roku 2016.
 
·         Test zaštitují mimo jiné i právě osobnosti této vysoké školy.
 
Pokud jste i Vy v situaci, kdy stojíte před vážným životním krokem a nemůžete se rozhodnout, kterou cestou se vydat, vyzkoušejte ON-LINE test na webových stránkách „Chytré-vzdělání“. Možná že právě tato volba Vám pomůže vykročit správným směrem.