Nákupy

Hodnocení Huawei P20 lite

Pokud vybíráte mobilní telefon a požadujete dobrý výkon a vlastnosti za slušnou cenu, tak rozhodně nepřehlédnete Huawei P20 lite, který je s obalem nádherný.

Hodnocení Huawei P20 lite

Proběhli změny

Když si zakoupíte nový mobilní telefon, tak jako první jistě musíme tě rozbalit krabičku, kde na Vás čeká určitý obsah. U tohoto modelu najdete veškeré základní vybavení, přičemž navíc jsou zde obyčejná sluchátka. Hliníkový rám a celkový design se opravdu povedl, takže není to úplná novinka, ale rozhodně potěší i náročné uživatele. Nesmí chybět ani čtečka otisků prstů na zadní straně, která funguje dobře, a proto je to pohodlný zabezpečovací prvkem.

mobil huawei

Kromě toho je tu možnost odemykání obličejem, která zvládá svou práci i za horších světelných podmínek. Co se týče výřezu displeje, tak zde záleží na vkusu každém, přičemž některé aplikace jej stále tak úplně nepodporují, takže se stává, že neuvidíte a nemůžete ovládat části aplikace, kde je právě výřez. Displej má pěkně rozlišení a nedělá mi problém ani sluníčko. Hlasitost je u tohoto modelu dostatečná. Výkon na svou cenovou kategorii neurazí a zatížení Vám vydrží bez nabytí okolo dvou dnů.

Obal

Již od základu je tento model rozhodně pěkný a povedený, ale přeci jen se jedná o zařízení, které je naprosto totožné s těmi dalšími, což je velká škoda. Pokud jej chcete tedy po designové stránce vylepšit, tak je ideální koupit obal na Huawei P20 lite https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120, kterého se prodává nespočet možných variant a vzorů. Při výběru už je jen čistě na Vás, který Vás okouzlí nejvíce a vybere si jej, ale vždy si můžete být jisti nízkou cenou.

průhledný obal

I přes to je vyroben z kvalitních materiálů, a proto se můžete těšit, že Vám bude dobře sloužit. Kromě vzhledové stránky má výhodu v tom, že neustále chrání zařízení před poškozením. Přeci jen se nám kdykoliv může stát, že mobilní telefon nám spadne na zem. Mnohdy to končí poškozením a prasklý displejem, kdy výměna není rozhodně zadarmo a nějakou tu chvíli si na ni počkáte. S obalem bude mobil neustále chráněn, takže se ani nepoškrabe. To je pro udržení původního stavu velmi důležité, kdy Vám mobil bude stále dělat radost.

3/5 - (2 votes)