Www

Konkurence, která má navrch

Kdo by si byl v takových sedmdesátých letech dvacátého století pomyslil, že klasické státní banky budou mít jednou opravdovou konkurenci. Alespoň, co se hypoték a půjček týče.

  • Každá konkurence, která se snaží předčít svého kolegu, který tu byl o tolik let dříve, musí mít nějaké výhody, kterými upoutá možné klienty.

dolarové bohatství

Pokud bychom se zamyslili, co nám v případě poskytování hypoték na bance vadí, asi nemusíme příliš přemýšlet.

  1. Nahlížení do registrů dlužníků.

    • To by snad tolik nevadilo, pokud by i sebemenší záznam nebyl důvodem k odmítnutí.
  2. Dlouhá doba vyřizování žádosti a zbytečné papírování.

    • Vše se prodlužuje právě proto, že banka zjišťuje naprosto vše. I to, co by snad mohlo zůstat čistě soukromé.

Těch námitek by se jistě našlo ještě více. Tyto dva důvody k tomu, aby klient přemýšlel o jiné možnosti, jsou však nejčasnější.

Výhody převažují

A teď si představte, že najdete někoho, kdo nebude nic zjišťovat a finance vám půjčí během několika hodin. Že to není možné? Všechny tyto výhody a ještě něco navíc vám přináší americká hypotéka bez registru. Bude po vás chtít jen jedno. Jako protihodnotu vložit do vaší dohody nemovitost, kterou budete ručit. Jinak nic.

  • Nemusíte mít vysoké příjmy a čisté registry.
  • Dokonce můžete mít i exekuce.

jistá smlouva

A právě pomocí tohoto nebankovního produktu si je budete moci konečně vyplatit. Stačí ofotit zmíněnou nemovitost a pak jen fotografie zaslat s dalšími informacemi on-line. Pak už jde vše jako po drátkách. Pokud opravdu spěcháte, pak se můžete dohodnout na expresním čerpání. Což znamená, že ještě téhož dne, kdy smlouvu podepíšete, budete mít své finance k dispozici. A kolik můžete dostat? Až sedmdesát procent z odhadní ceny vloženého majetku. A vzhledem k tomu, že se mohou splátky rozpočítat až na třicet let, nebude to měsíčně příliš velký zásah do rozpočtu.
 

3.7/5 - (3 votes)