Www

Těžba virtuálně měny Monero

Seznamte se s další alternativní měnou. Monero je kryptoměna, která se dá těžit poměrně snadno, oproti například známějšímu Bitcoinu. Těžba monera nepatří mezi ty nejsložitější, takže ji zvládnete poměrně snadno.

Monero mining, miner

Co k tomu budete potřebovat? Na to si hned odpovíme:

  1. Těžba se dá zvládnout pomocí RIGu, s kvalitními grafickými jednotkami.
  2. Monero miner je tedy klasický RIG osazený základními součástkami pro těžbu této virtuální, anonymní měny.
  3. Pak můžete zahájit Monero mining neboli těžbu kryptoměny Monero.

selhání úspěchu

Těžba bitcoinů je v dnešní době už poměrně neefektivní a proto se využívá těchto dalších, alternativních kryptoměn, abychom mohli získat patřičný a žádaný výsledek, čili pro někoho výdělek.

Hlavní devízou této virtuální měny, z roku 2014 kdy byla založena, je anonymita. Není náročná na těžbu, což je další velké plus a díky tomu jsou i vstupní náklady daleko nižší, než je tomu například u dneska již neefektivní těžby bitcoinu. Monero je navíc založeno na CryptoNote protokolu. Od roku 2017 získává tato virtuální měna na oblibě a její nástup je opravdu velký.

  1. Záleží na optimalizaci

Při těžbě Monera rozhodně nepodceňujte přípravu a optimalizaci. Jedině tak se vám může monero mining vyplatit. Docílit efektivnosti není jednoduché, a proto se stále musíme soustředit na to, jak těžit a neustále být ve střehu. Jakmile optimalizujete vaše zařízení a budete jej mít správně nastavené, tak vaše úloha zdaleka nekončí. Je potřeba hlídat efektivnost, je to přece pro vaši potřebu a kladný výsledek, takže nepolevujte ani z dlouhodobého hlediska.

těžba etherea

RIG by měl být osazený špičkovými komponenty. Ideálně tak čtyřmi nebo i více jednotkami GPU. Nezanedbávejte ani systém. Bez dokonalého a vyváženého softwaru, bychom těžit nemohli. Pak můžete získávat tuto virtuální měnu snadno a rychle.

  1. Poctivý a efektivní způsob těžby

Možná jste slyšeli o nepoctivosti, avšak to není náš případ, takže se není čeho obávat. My na to jdeme efektivním a poctivým způsobem. Pokud chcete využít nástroje, kde zjistíte další podrobnosti nebo efektivnost vaší těžby, využijte monero kalkulátor.

4.8/5 - (5 votes)