Nákupy

Není sirup jako sirup

Někdo pije vodu, jiný čaj nebo kávu. A co pijete přes den vy? Mnoho lidí pití samotné vody nesnese a tak si ji dochucuje různými ovocnými a sladkými sirupy. Jiní zase nakupují sycené i nesycené nápoje, které však nejsou příliš zdravé a většinou obsahují spoustu nezdravých cukrů nemluvně o tom, že pokud bychom spočítali, kolik peněz nás stojí, nejspíš bychom je nekupovali. Co takhle zkusit zdravější a kvalitnější sirupy?

sirup

Šikovné hospodyňky i hospodáři si dělají ovocné i bylinkové sirupy doma. Někdy je ovšem výroba mnohem náročnější a dražší než koupě kvalitního sirupu, proto sem tam každý z nás sáhne po nějakém tom sirupu i v obchodě. Jednoduchý na přípravu a výborný sirup je například bezový. Dají se s ním doslazovat čaje, ale dá se pít také s vodou. Navíc má blahodárné účinky na naši imunitu a pomáhá nám udržovat se ve zdraví. Dalším takovým sirupem je třeba ten pampeliškový. Většinou se ale používá jen do čajů nebo k samostatné konzumaci. Je výborný pro naše zdraví a pomáhá například při kašli.

Pak jsou tady ale i sirupy, kterých výroba by nám zabrala spoustu času. Takovým je například rakytník sirup eshop.koldokol.cz, který je vitamínovou bombou. Nemá v sobě žádný přidaný cukr, obsahuje spoustu vitamínu C a posiluje imunitu. Pokud je opravdu kvalitní, tak je vyroben ze 100 % rakytníku a je nefiltrovaný. Dá se pít jak s vodou, tak je výborný například do čajů nebo limonád. Stejně tak si můžete koupit i různé ovocné sirupy. Ovšem pozor na kvalitu. Lepší je kupovat opravdu ty kvalitní bez cukru.

rakytníková limonáda

Kvalitní bio sirupy jsou skvělou alternativou slazených šťáv, které běžně koupíte v obchodě. Nejenže uděláte něco pro své zdraví, ale také pro svou peněženku a svůj dobrý pocit. Nebojte se tedy zainvestovat do těchto kvalitních sirupů, které jsou plné vitamínů a pomůžou nejen vaší imunitě. Chuť je opravdu výborná a navíc nemusí sloužit pouze jako dochucovadlo vody. Některé ze sirupů jsou totiž tak husté, že se dají použít například i při pečení nebo na polití palačinek.