Nákupy

Žárovky do auta

Na tuto otázku ani nelze dát naprosto jednoznačnou odpověď. Muselo by se totiž zvážit, podle jakých parametrů by se měly posuzovat. Dosvit? Délka provozu? Příkon? Muselo by se asi vzít co nejvíce těchto ukazatelů a všechny dohromady je změřit. Jenže jak chcete měřit délku výdrže? Výrobce si ji může udat jakoukoli. Musela by se nechat svítit každá žárovka až do doby, kdy dosvítí a zapsat čas. Jenže by se to muselo udělat s každou a pak by to bylo jaksi ekonomicky drobátko nevýhodné.Svítící reflektory
Pokud se podíváte na žárovky všeobecně, můžeme si říci, že výrobce firmy Phillips by mohl patřit do špičky těch nejlepších. Právě pro tuto firmu vyrábí společnost Siemens AG5, konkrétně firma Osram. Podíváme se na ni stručně trošku více.
Takže pod co Osram spadá již víte. Založena byla tato firmy už v roce tisíc devět set devatenáct a momentálně má https://www.zarovky.cz/vyrobci/osram/ sídlo v Mnichově, což jak víme, je v Německu. Jenže značka samotná vznikla již v roce tisíc devět set šest a byla registrována v podniku Deutsche Gasglühlicht-Anstalt (nebo též jako Auer-Gesellschaft). Udává se, že má asi třicet pět tisíc zaměstnanců po celém světě.
Značka vznikla vlastně ze dvou slova to názvu kovů, ze kterých se vyráběly vlákna do žárovek. OSmium a wolfRAM.Dálnice v noci
Pobočky jsou po celém světě, mimo Evropu například až v Číně, nebo také v daleké Argentině. Co firma vyrábí je jasné. Samozřejmě žárovky všeho druhu. Na svícení doma, ale také do motorových vozidel. Například žárovka Osram H4je asi nejvíce vyráběným, a pravděpodobně nejžádanějším výrobkem automobilistů. Lze ji koupit skoro všude a asi těžko najdete obchod, kde byste je nedostali. Mimo řeznictví a knihkupectví, samozřejmě. Míněny jsou obchody s osvětlovací technikou anebo s autodíly. Ostatně, ani nemusíte nikam chodit, ani opouštět tento článek, a můžete si jeihned přímo objednat na odkazu zvýrazněném výše.