Dovolená

S ortodontickou léčbou přijde zlepšení

Křivé zastoupení chrupu není esteticky a ani z psychické stránky nijak příjemnou záležitostí, nad kterou lidi dokážou mávnout rukou bez jakéhokoliv zájmu o zlepšení. Netrapte se však nad nevzhledným stavem vašeho chrupu dlouhodobě, ale odhodlejte se pro podstoupení ortodontické léčby, která vám přinese uspokojivé výsledky.
Pořiďte si rovnátka Praha PetrOrtho, která jsou nejen žádaná, ale i prospěšná pro získání vyššího sebevědomí a úsměvu, za který se nebudete muset stydět v žádném věku.šťastná žena

Vhodná pro děti, ale i dospělé

Léčba, která má za úkol srovnat zuby v ústní dutině vedle sebe, není nijak bolestivá a díky časovému rozpětí natolik spolehlivá, že se vaše zuby po její absolvování už nikdy nerozdělí takzvaně „do všech světových stran“. V principu trvá 2- 3 roky, ale je nutné myslet i na to, že každý člověk má jiný chrup a závažnost případu se může v mnoha ohledech lišit natolik, že se léčba prodlouží.

  • Odborník v tomto oboru vám nejlépe zodpoví všechny odpovědi na vaše otázky a postará se o to, abyste dosáhli požadovaných výsledků.

Rovnátka jsou vhodná nejen pro malé děti, ale fantastickým řešením i pro dospělé osoby, kterých vzhled jejich chrupu netěší.V jejich řadách si můžete zvolit několik typů, ať už z hlediska estetické nebo finanční stránky, ale i komfortu při jejich nošení.
Po vstupní prohlídce a posouzení vašeho stavu chrupu vám ovšem specialista na ortodoncii nejlépe poradí, jaká rovnátka jsou pro vás ideální.usměvavá holka

Léčba a dentální hygiena

V průběhu několika let léčby je nutné dbát i na to, aby zdraví vaší ústní dutiny bylo v ty nejlepší formě. Postarat se o to můžete nejen vlastním přičiněním, kdy budete věnovat dostatek času péči o vaše zuby, ale i návštěvou dentální hygieny, kde vám poradí, jak o zuby s rovnátky pečovat.
Při dodržování všech postupů a doporučení od vašeho ortodontisty se můžete spolehnout na to, že se za poměrně krátký čas setkáte s krásným chrupem, který bude bezchybný i díky rovnému zastoupení zubů vedle sebe.