Byznys

Přijeďte na pivní slavnosti

Každý kraj České republiky pro své návštěvníky i obyvatelé nabízí během roku spousty různých zajímavých akcí. Středočeský kraj není výjimkou. Česká republika je velmi krásný země a nabízí kromě krásných míst k turistice i velmi příjemné akce. Ty se vždy zaobírají daným krajem, pro které jsou typické. proto určitě nikoho nepřekvapí, že se ve Středočeském kraji konají pivní slavnosti.

jídlo

Středočeský kraj

Středočeský kraj svou rozlohou patří mezi největší kraje české republiky s rozlohou okolo 11 000 km2 a díky tomu zabírá okolo 14 % s celkové rozlohy naší země a s počtem obyvatel nad 1 milion. Rozkládá se kolem hlavnímu města České republiky Prahy, která je také sama o sobě také krajem. Středočeský kraj je rozdělen ještě na 12 samosprávných celků kde patří například Příbram, Benešov, Kladno, Mladá Boleslav, Mělník a další. Z toho je patrné, jak velké je to území a kolik příležitostí k turistice tento kraj nabízí. Jednou z takových skvělých atrakcí jsou i středočeské pivní slavnosti https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/detske-akce/stredoceske-pivni-slavnosti-velka-dobra.

pivo

Středočeské pivní slavnosti

Tyto věhlasné slavnosti se konají každoročně červnu v obci Velká Dobrá u Kladna na místním letiště, které díky tomu pro návštěvníky nabízí pro tyto slavností velký prostor, kde mohou přijít celé rodiny a užít si den nabitý zábavou, zlatavým mokem – zde samozřejmě pro plnoleté, a skvělých zážitků. A co Vás na takovém festivalu, který funguje už od roku 2011 a tedy má dlouholetou zkušenost, čeká? Vždy se Vám představí až tři desítky různých pivovarů z celé České republiky. Ať už známých nebo méně známých, které se díky tomu snaží probojovat do podvědomí Českého štamgasta. K dobrému pivu patří dobré jídlo, proto zde najdete i stánky s občerstvením, které zajišťují regionální prodejci. Vše je doplněné https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/dopln%25C4%259Bn%25C3%25A9-o zábavnou zónu pro děti, které zde najdou různé atrakce, hudební doprovod pro dospělé a soutěže pro celou rodinu.