Ženy

Proč si vytvořit nástěnku vizí?

Chcete si splnit sny? Tipujeme, že odpověď je ano. Ale jak toho dosáhnout? Jako první začněte nástěnkou vizí. Je to nejoblíbenější a nejefektivnější pomocník na cestě za splněnými sny. 

Funguje na principu přitažlivosti. Pozornost se zaměří na to, co si přejete. A tím, že tam bude proudit energie, tak to poroste.

To, že denně uvidíte své sny, cíle a plány vám pomůže s tím, jich postupně dosáhnout. Jako první si tedy v klidu sedněte a ujasněte, co vlastně v životě chcete, jak chcete žít, kde bydlet, jakou mít práci a tak dále. Co byste si ráda koupila, splnila, naučila. 

Tip: klidně si seznam sepište na papír, ať na nic nezapomenete!

Během přemýšlení si ale dejte pozor na kritický hlas ve vaší hlavě. Sníte o to, že jednou budete mít krásný, velký dům. Ale v tom už slyšíte „bude drahý, tady v garsonce je to taky fajn, nepotřebuješ ho, jak si na něj vyděláš“? Tyto hlasy zcela ignorujte a opravdu se zaměřte jen na to, po čem toužíte. Neomezujte se.

žena

Jak si nástěnku vytvořit?

1) sbírejte materiál

Sbírání a hledání materiálu zabere pravděpodobně nejvíce času. Neuspěchejte to. Je důležité, aby ve vás obrázky vyvolávaly příjemné a pozitivní emoce. Také pokud máte například jasnou představu, jak by mělo vypadat vaše vysněné auto, hledejte přesně ten obrázek. Hledejte v časopisech, letácích nebo tiskněte z internetu. Až budete mít dostatek materiálu, můžete se vrhnout na krok číslo 2.

motorka

2) koláž

Popusťte svojí kreativní duši. Nástěnka může být korková, z velké čtvrtky nebo magnetická tabule. Vyberte to, co vám bude nejvíce vyhovovat. A nyní na vybraný prostor lepte a skládejte vybrané obrázky. Až ji budete mít hotovou, zeptejte se sama sebe, jak na vás působí. Cítíte při ní pozitivní pocity?

Nástěnku mějte každý den na očích a živě si představujte, že jednou takto budete žít a vlastnit vysněné věci. 

Tip: můžete si vytvořit i menší verzi do sešitu a ten nosit neustále u sebe