Ženy

Umění přirozeně stárnout

Říká se, že stárnout se dá i bez plastik, ale musíte o sebe umět pečovat. Je pravda, že některé ženy jsou v pokročilejším věku atraktivnější a zajímavější, než v mládí. Je to hlavně stylem života, jaký vedeme a prožíváme. Každý by měl umět sám o sebe pečovat. Nestačí jen jednou za čas dojít na kosmetiku a ke kadeřníkovi a pak si říct, udělala jsem pro sebe maximum. Je v rukách každého, myslet pozitivně a vyhnout se negativnímu myšlení, které spíše svazuje. Naučit se vyrovnávat s problematickými situacemi a změnit negativní přístup.

vrásčitá kůže

Existují i kurzy, které vás naučí, jak nastavit mysl na pozitivní myšlení. Například v případech, kdy ztrácíte smysl v tom, co děláte, nedaří se vám ve vztazích nebo obáváte se finanční nejistoty.
Máte chuť vidět svět v lepším světle a mít více optimismu a energie. Chcete udělat změnu, ale chybí vám odvaha. Toto jsou všechno aspekty, které se později odráží i na vašem zevnějšku.
zoufalství stařenky

Pokud se umíte usmívat, žijete zdravě a sportujete, nepotřebujete ani plastiku, ani make up a budete i tak krásné. Není v žádném případě dobré sedět, naříkat a jíst prášky nebo užívat ve velké míře alkohol. To spíše škodí, než pomáhá a takovým lidem je lepší se vyhnout. Život přináší těžkosti, to víme, ale je velmi důležité, umět se s nimi vyrovnat a snažit se je tolik neprožívat, stejně to ničemu nepomůže.

V případě, že se cítíte tzv. „na dně“, seberte poslední zbytek sil a zkuste změnit své návyky. Ujasněte si, jaký si zvolíte cíl a směr dalšího života, zastavte kolotoč ve vaší hlavě a soustřeďte se na vytyčení nových cílů. Posílíte tím zároveň svoje soustředění, vnitřní klid a vyrovnanost.
zamilovaní senioři

Jsou lidé, kteří oplývají životním optimismem od malička. Pokud vám taková vlastnost chybí, pokuste se udělat vše pro to, abyste byli schopni zachovat si nadhled. I s emocemi se dá pracovat a ovládat je, budete pak snáze zvládat stressové situace. Odměnou vám bude více energie, a pokud budete mít pohodu sami se sebou, pocítíte to brzy i ve vztahu s druhými. A tato vnitřní krása se jistě odrazí i na té vnější, taková jiskra v očích udělá hodně. Pak můžete zjistit, že i šediny mohou být sexy. Umění není stárnout, ale unést to.

4.5/5 - (4 votes)