Byznys

Zábavná a adrenalinová hra

A co je vlastně laser game? Hodí se pro každého? Ano, opravdu se hodí jak pro muže, tak i pro ženy a nebojíme se říct, že je vhodná pro všechny věkové kategorie! A milé dámy budete také překvapeny. Není to pouze výhradou mužů, ale i ženy se zde skvěle pobaví. Co nám laser game Praha může přinést?

DSC8007

  • Něco neobvyklého pro ženy

Dokonce i ženy se rády pobaví při hře tak neobvyklé a nečekané. Zažijte adrenalin a vyzkoušejte si tento neobyčejný sport. Jistě budete mít o čem vyprávět. Skutečná zbraň, skutečná aréna, nové pocity a nepřekonatelné zážitky. I ženy chtějí zažít napětí a akci. Vyzkoušejte si střelbu ze zbraně a naplánujte novou strategii! Vyhraje ten úspěšnější. Možná právě ženy budou těmi, kdo vyhrají. Míříte přesně? Střílíte rychle a svižně? Umíte se odreagovat a rády se necháváte vtáhnout do hry? V tom případě vyzkoušejte právě laser game.

  • Něco výjimečného pro muže

Nečekaný zážitek pro muže. Muži jsou často jako děti, řekněme si to upřímně, a proto milují zábavu, legraci, ale také strach, adrenalin a napětí. Milují, když mohou být vítězové a vychutnávají si každou ránu! Střelba ze zbraně to je něco, co jim zkrátka a dobře pasuje do ruky, takže vše prožívají s napětím a každý okamžik a každičký detail je pro ně důležitý. Budou to právě oni, kdo zvítězí? Týmy můžete utvořit jakékoliv, klidně muži proti ženám, ale daleko častěji jsou týmy smíšené. Tým může mít libovolný počet hráčů. Zarezervujte si předem arénu a sdělte nám počet osob, abychom se mohli připravit. Od jednoho až po 16 je neomezený počet libovolných hráčů.

DSC8052

Jděte do toho, prožijte to naplno

Na výběr je ze dvou arén. Naživo a naplno si to můžete užít buďto v tajemném labyrintu nebo můžete zvolit napětí a akci v historických aztéckých ruinách. Každá aréna má něco do sebe. Jako další bude výběr z několika různých módů. Máme zde něco pro začátečníky, pokročilé nebo i experty. Náročnost hry si vyberete sami podle svých zkušeností, ovšem není se čeho obávat, skvěle se zde pobaví začátečníci, ale naplno celou hru mohou prožít také experti.

3.6/5 - (9 votes)