Byznys

Když se webová stránka potýká s nedostatečnou návštěvností?

Webové stránky jsou mnohdy závislé na svých návštěvnících, zvláště za předpokladu, kdy je jejich prostřednictvím zákazníkům nabízený produkt nebo služba. Jenže mnoho nově vzniklých e-shopů má velký problém s návštěvností. Zákazníci je zkrátka v nepřeberném množství webových odkazů nemohou najít. Dávají proto přednost konkurenci, která si může dovolit investovat do své propagace nemalé finanční částky. Jak bojovávat s konkurencí, když vše stojí proti vám? Reklama nemusí být vždy cenově nedostupná, pojďme si některé způsoby teď představit.

Sociální média

PPC reklama nejenom pro nově vzniklé weby
Internetové vyhledávače jdou na rukou déle fungujícím a ověřeným webovým stránkám, které uživatelé rádi navštěvují. Pro samotné uživatele jistě vstřícný a vítaný krok, pro majitele nově vzniklých webů ovšem překážka, která může do značné míry stát za jejich úspěchem. Pomoci samozřejmě mohou sociální sítě, které se z hlediska propagace považují za nejlepší volnu. Jenže i sociální platformy se pomalu začínají zahlcovat reklamním obsahem. Mnoho uživatelů sociálních sítí už na takový obsah může nahlížet s jistým odporem a opovržením.

PPC reklama nabízí nenásilný způsob zviditelnění, který může využít kdokoliv. Možná jste si už stihli všimnout, že internetové vyhledávače na první místa umisťují placenou reklamu. Ta povětšinou přesně splňuje požadavky uživatele. Jedná se o placenou reklamu, kdy inzerent nemusí platit za samotné umístění reklamního obsahu na internet, ale až za jednotlivé prokliky na danou webovou stránku. Inzerent si tedy sám může určovat cenu reklamy. PPC kampaň v Liberci dokáže zacílit na tíženou skupinu uživatelů a výsledky jsou měřitelné už do několika minut od spuštění.

Reklamní plocha

Když PPC reklama nestačí
SEO v Liberci je další způsob, jak zpřístupnit váš web potencionálním zákazníkům. Jedná se však o pozvolný účinek, což může řadu klientů odradit.